O FIRMIE

Firma Gaber już od 25 lat specjalizuje się w zaopatrywaniu zarówno dużych jak i małych producentów mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz stolarki drzwiowej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z kilku krajów Europy Zachodniej (np. Niemcy, Włochy, Anglia, Szwecja, Holandia, Czechy, Austria). Zyskaliśmy ogromną rzeszę zadowolonych klientów, którzy wracają do nas z każdym kolejnym zamówieniem oraz problemem, gdyż nasza kadra to nie tylko handlowcy, ale przede wszystkim specjaliści w swoich dziedzinach.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
– obrzeża meblowe naturalne, melaminowe papierowe, tworzywowe ABS, aluminiowe, lustrzane
– okleiny naturalne Vinterio
– forniry strukturyzowane
– folie meblowe PVC 3D
– laminaty HPL, CPL, CHPL
– kleje do drewna pvac, mocznikowe, kontaktowe, topliwe, poliuretanowe, wodne kleje tapicerskie
– okleiny samoprzylepne (folie naprawcze) TECOSMART
– forniry 3D
– folie akrylowe, lustro akrylowe
– płyty relief Holz in Form
– okleiny, podłogi i deski tarasowe bambusowe

Oferujemy także usługi cięcia folii oraz nakładania kleju na obrzeża.

Zapraszamy do współpracy zarówno stolarzy, jak i fabryki mebli.

Gaber to partner na lata… bo najważniejsza jest powierzchnia.

NASZA HISTORIA

Dobrodzień to miasteczko, które przy swej zaledwie kilkutysięcznej społeczności wybiło się na znany w całej Polsce ośrodek produkcji mebli. Ten charakter ma swą już co najmniej stuletnią tradycję, która po przemianach politycznych została umiejętnie zagospodarowana i w nowej rzeczywistości gospodarczej wydaje się być silnie ugruntowana.

Z tej rzemieślniczej tradycji wyrosła handlowa idea firmy „gaBer”, która w nowych warunkach gospodarki rynkowej zajęła się wdrażaniem nowych technologii, kojarzeniem nowych partnerów, wyszukiwaniem najbardziej przydatnych do oczekiwań materiałów.

Realizując tę ideę w krótkim czasie staliśmy się wyłącznym partnerem kilku wiodących w świecie firm oferujących materiały do zamykania powierzchni mebli. Mamy tu na myśli tak materiały na szerokie płaszczyzny, jak i obrzeża

„gaBer” jest kompleksowym partnerem w zakresie powierzchni meblowych.

Dysponujemy materiałami do wykończania elementów stolarki budowlanej takimi jak okleiny do wrębu drzwiowego czy profili tak wewnętrznych, jak i stosowanych na zewnątrz. Najnowszym produktem w naszej ofercie są komponenty przeciwpożarowe dla stolarki budowlanej oraz budownictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową, niezwykle bogatą ofertą firmy gaBer.

FACHOWE DORADZTWO

U nas każdy produkt ma swojego menadżera, który jest specjalistą w tej dziedzinie – dysponuje dogłębną wiedzą techniczną oraz licznymi kontaktami wśród dostawców i użytkowników

SOLIDNY PRODUKT

Nasze produkty pochodzą z produkcji w Europie, dzięki czemu wytwarzane są zawsze z zachowaniem najwyższych standardów i zasad odpowiedzialnej gospodarki.

PEWNY PARTNER

Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat, wciąż rozwijamy paletę produktów i poszerzamy grono partnerów handlowych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

JESTEŚMY DUMNI

Jako firma od wielu lat jesteśmy skupieni na dostarczaniu naszym klientom produktów z najwyższej półki. Dzieje się to za sprawną ludzi wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, oraz z zachowaniem niezawodnego i szybkiego serwisu. Jesteśmy dumni że nasza dbałość o szczegóły i przywiązanie do detalu sprawiają, że wykończenia powierzchni naszych klientów są unikatowe i bezprecedensowo piękne, a nasze relacje z partnerami stabilne i długotrwałe.

0MLD
ponad 1 mld mb obrzeży meblowych opuściło nasze magazyny
0MLN
ponad 2,5 mln m2 wykończone naszymi foliami PVC
>0
ponad 3000 zadowolonych kontrahentów
0%
jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami prawie całego asortymentu

NASZ ZESPÓŁ

Każdy produkt przez nas oferowany jest koordynowany przez swojego menadżera, który opiekuje się nim w pełnym zakresie – od stałego kontaktu z producentem, poprzez koordynację procesu logistycznego i magazynowania, aż do bieżącego kontaktu z nabywcą. Dzięki tej organizacji nie pozostawiamy niczego przypadkom – każdy z menadżerów jest doświadczonym specjalistą w zakresie swojego produktu, jego zastosowania, techniki produkcji czy właściwości, ale też terminów produkcji, czasu dostaw itp.

NIE CZEKAJ

Bardzo nam zależy na zadowoleniu naszych klientów.
Zawsze dążymy aby nawiązać trwałe relacje biznesowe.

Zrób pierwszy krok i wypełnij formularz kontaktowy.