Spośród ciekawej kolekcji folii PVC szwedzkiej firmy Gislaved Folie AB na szczególną uwagę zasługuje najnowszy dekor – Fresko występujący w trzech wersjach kolorystycznych:

Fresko Colorado

Fresko Colorado – to oryginalny dekor przeplatany naturalnymi odcieniami miedzi. Jego ciepła brązowawa barwa z nutą mosiądzu i rdzy sprawiają , że folia ta zyskuje uznanie w najbardziej nowoczesnych i wymagających projektach.

Fresko Nevada

Kolejna wersja kolorystyczna – Fresko Nevada to mieszanka kamienna o ciepłym ziemistym wybarwieniu. Oba dekory znakomicie wpisują się w obecnie panujące na rynku trendy nowoczesnego stylu industrialnego czy loftowego. Źródłem inspiracji tych dekorów było dzieło natury i dlatego na uwagę zasługuje niezwykle realistyczna struktura kamiennej, surowej powierzchni dająca poczucie bliskości natury.

Ashton Dark i Light

DarkLight

Zaprezentowany szerszemu gronu uczestników na targach INTERZUM w Kolonii Ashton Dark i Light zebrał wiele pochlebnych opinii. Jesionowa naturalność i harmonia usłojenia dają nieograniczone możliwości kreacji. Przekonująca autentyczność spokojnej linii drewna stworzy we wnętrzach oazę spokoju. Proponujemy dwa kontrastowe odcienie – jasny i ciemny . Będą się one doskonale prezentować nie tylko na meblach ale również na drzwiach oraz w połączeniach z elementami naturalnego kamienia , metalu uzyskując efekt nowoczesnej eleganckiej prostoty.

Gislaved Zink

Jednym z najbardziej oryginalnych dekorów kolekcji Gislaved jest dekor Zink. Jak sama nazwa wskazuje ten dziki dekor przypominający spatynowaną stal zmieszaną z udającym złoto tombakiem nadaje się do bardzo nowoczesnych wnętrz. Powierzchnia podstarzałej blachy urzeka swoim subtelnym metalicznym połyskiem a jednocześnie urzeka naturalność tego minerałowego dekoru.

Gislaved Hendrix

Spełniając oczekiwania naszych odbiorców by mogli realizować swoje najlepsze pomysły stworzyliśmy Hendrix beton wpisujący się w aktualne i wciąż oczekiwane trendy loftowe z akcentami surowości a jednocześnie naturalności. Cementowa wyrafinowana barwa i kamienna struktura są warte eksponowania nowoczesności idącej w parze z naturą.

Cayucos Weatherd i Smoked

DarkLight

 Kolejną innowacją, która wzbogaciła kolekcję folii PVC wzbogacił egzotyczny kalifornijski Cayucos – drewnopodobny Weatherd o linearnych ciepłych kształtach imitujących spływający deszcz i szerokim spektrum niuansów kolorystycznych przeplatających się szarości , brązów przełamanych delikatnymi sękami zbliża nas ponownie do harmonii natury. Ton ciemniejszego, dymionego Cayucos Smoked jeszcze precyzyjniej odwzorowuje rysunek drewna tworząc wrażenie klasycznej autentyczności.

Crema Bianca

Wykonane z marmuru elementy wystroju wnętrz nadają nie tylko szyku ale też ponadczasowej wytworności i elegancji. Proponując dekor Crema Bianca przywracamy trendy sprzed lat, które znakomicie sprawdzają się zarówno na meblach klasycznych jak również we wnętrzach nowoczesnych. Kremowy marmur rozświetli wnętrza nadając im powiewu luksusu. Wielki „COME BACK” ponadczasowego marmuru pięknie komponuje się ze szkłem i metalem i odmienia wnętrza naszych mebli i mieszkań.